Energiamess

Eesti keeles rus eng

Energiamessi toimumise aeg ja koht

28.09.2019, Rakvere keskväljak, kell 11-17, sissepääs tasuta

Esitleja

Suurtoetaja

Rakvere

Energiamess - Kütame! 2019 toimus Rakveres

Messi pildigalerii vaatamiseks klikka pildil / To see the gallery of the fair, click the picture

Energiamessile_2019_-_IMG_5042_copy.JPG

28. septembril kell 11.00-17.00 toimus Rakvere keskväljakul tasuta sissepääsuga Energiamess - Kütame! Korraldajate ja eksponentide missiooniks on harida energiatarbimisega kokkupuutuvaid Eestimaa elanikke ning edendada energiasäästlikku ja tarka käitumist igapäevaeluks vajalike oskuste osas. Varem on energiamessi korraldatud Pärnus ja Tallinnas. 

Kolmandat korda toimunud energiamessi eksponendid pakkusid infot ja teadmisi energia säästmise ja kütmise kohta ning tutvustasid küttevaldkonna uusi tooteid ja teenuseid.

Energiamessi Viking Window laval toimusid sisukad rahvakoolitusprogrammid nii suurtele kui väikestele - MTÜ Eesti Pottsepad koolitasid huvilisi õige ja ohutu kütmise ja küttekehade hoolduse osas, Elektrum ja Lottemaa ühise esinemise teemaks oli "Tark elekter".

Auhinnagalal "Aasta Energiategu" pärjati energiavaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust ja avalikkuse tähelepanu ja austust väärinud teod auhinnaga ja tunnustusmärgi avaliku kasutamise õigusega. Gala kokkuvõte ja pildigalerii: www.energiategu.ee 

Energiamess - Kütame! toimub 13.-14.11.2020 Narvas NAROVA uues messikeskuse, koostöös Ida-Virumaa ehitusmessiga - Ehitame!

Uute energiasäästlike kohtumisteni!

Reet Sink
Energiamess - Kütame! ja Ida-Virumaa ehitusmess - Ehitame! korraldaja
505 8300, reet@eestimessid.ee
www.energiamess.ee, www.ehitusmess.eewww.eestimessid.ee

Auhinnagala pildigalerii vaatamiseks klikka pildil / To see the gallery of the gala, click the picture

Aasta_Energiategu_2019.jpg

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.