pressile

Eesti keeles rus eng

Energiamessi toimumise aeg ja koht

28.09.2019, Rakvere keskväljak, kell 11-17, sissepääs tasuta

Pressile / For the media

Hea ajakirjanik, fotograaf ja kaameramees!

Energiamessi meeskond hoolitseb kõikide oma külaliste eest südamega, nii ka meediakanalite esindajate eest: pakume põnevat ja mitmekülgset informatsiooni. Võimalik on kasutada ka kohapealset tööruumi ja internetti. Fotograafidel ja kaamerameestel on ringkäikude ajal võimalus turvaliselt hoiustada tehnikat (sh laadida akusid jne) korraldaja juures. Selleks, et saaksime Sind messi ajal võimalikult hästi abistada, on hea, kui annad oma tulekust pisut ette teada. Lisaküsimuste korral võta palun ühendust!

Dear journalist, photographer or cameraman!

The Energy Fair team takes good care of all their visitors, including the people from the media: we offer a lots of exciting information. You can use the local working office and Internet connection. The photographers and cameramen can safely store their equipment (recharge batteries, etc) with the help from our organizers. To help you the best way we can during the fair, please inform us about your visit in advance. In case of additional questions please contact!

press@eestimessid.ee, (+372) 554 3000
www.energiamess.eewww.energyfair.ee 

Venekeelse kommuniktatsiooni teemadel kasutame agentuuri Druzba teenuseid (www.druzba.ee).

  Ajalehed / Newspapers

  Logofailid / Logos

Energiamess - Kütame! (PDF)

Aasta Energiategu (laiendiga ja laiendita) (PDF)

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.